Aicinām uz Zinību mēnesi muzejā

Datums: 28.08.2017 15:42
Vasara tuvojas noslēgumam un lieli un mazi skolēni, kā arī viņu vecāki gatavojas jaunajam mācību gadam. Arī Madonas muzejs gatavojas jaunam mācību gadam. Kā katru gadu, arī šogad muzejā būs Zinību dienas jeb “ZINĪBU MĒNESIS”, kurā piedāvāsim dažādas radošas un izzinošas aktivitātes.
Kalna skolas skolēni
 Šogad Zinību mēneša tēma ir “Skolas, kuras bija un skolas kuras ir”. Tā  ietvaros iepazīsimies ar skolām Madonas novadā, ar tām, kas ir bijušas un tām, kas ir šodien, meklēt, kuras skolas ir saglabājušās, salīdzināt skolu izvietojumu Madonas novadā senāk un tagad. Lai uzdevumus pildīt būtu vieglāk, būs aplūkojama izstāde “Skolas Madonas novadā”.
            Zinību mēneša ietvaros, līdz 17.septembrim, kamēr muzejā apskatāma Latvijas novadu tautas lietišķās mākslas izstāde, skolēniem būs iespēja iepazīties ar lietišķās mākslas meistaru darbiem un pēc tam, iedvesmojoties no tiem, izveidot savu lakata vai segas krāsu kompozīciju.
             Uz tikšanos Madonas muzejā “Zinību mēneša” aktivitātēs no 1. līdz 29.septembrim, no plkst. 11.00 – 15.00. Aicinām klases pieteikties, zvanot uz tālr. 64823844 vai 26102225.